Reklamní pozice premium odkaz

Tipy na nářadí – štěpkovač na dříví 1/2

Tipy na nářadí – štěpkovač na dříví 1/2

Ilustrační foto

VeGA LSG 2812

Tento štěpkovač na dříví zaujme především svým výkonem, který činí celých 2 800 W. Dále nabídne i bezpečnostní vlastnosti, jako je třeba kvalitní elektronická ochrana proti přetížení, stejně jako nechybí motorová brzda. V rámci jeho charakteristiky nechybí ani koš na štěpky vyrobený z kvalitního plastu, stejně jako transportní kola umožňující snadnou manipulaci. Při samotné práci je třeba ocenit i motor nabízející zpětný chod, díky kterému je možné jednoduše uvolnit případnou zaseknutou větev.

Štěpkovač na dříví Riwall RES 2540 B

Elektrický štěpkovač na dříví, který nabídne příkon 2 500 W, stejně jako velký objem sběrného koše, který pojme až 65 litrů samotné štěpky. Dále nechybí jistota toho, že si poradí s větvemi o průměru až 40 milimetrů, které na menší kousky štěpí kvalitní pomaloběžný válec, zajišťující i automatický posuv. Nechybí bezpečnostní prvek v podobě pojistky proti zablokování, či možnost zpětného chodu využitelná v případě zaseknuté větvě. Kromě celkově kvalitního provedení rozhodně zaujme také design, nebo možnost jednoduché manipulace. Té je dosaženo především díky praktickým kolečkům.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Bydlio.cz

Štítky: zahrada, nářadí

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Bydlio.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Bydlio.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Bydlio.cz.

Z dalších webů vybíráme