Reklamní pozice premium odkaz

Tipy na nářadí – kalové čerpadlo 2/2

Tipy na nářadí – kalové čerpadlo 2/2

Ilustrační foto

Elpumps NEPTUN

Přednosti tohoto kalového čerpadla jsou jasné. Je to nízká hmotnost, dobrá kvalita, ale i celkem ucházející výkon, který je 800 W. Pokud se podíváme na několik hlavních vlastností, musíme se zaměřit především na tyto konkrétní:

·         Dopravní výška 9 metrů
·         Možnost přečerpat až 15 000 litrů vody za hodinu
·         Průměr pevných příměsí až 45 milimetrů

Díky těmto parametrům se toto kalové čerpadlo rozhodně stává jedním z dobrých variant na našem trhu. Zaujme i ucházející váhou, která činí 5 kilogramů, stejně jako nabídne délku přívodního kabelu celých 10 metrů, což zajistí jistotu bezproblémového ponoru i do hlubších míst.

Kalové čerpalo Sharks SH 1100W

Ponorné kalové čerpadlo, které jak už dokládá sám název, má výkon 1 100 W. Předností tohoto modelu je samotná značka, která zaručuje spolehlivost, stejně jako odolnost, nebo kvalitu provedení. Nezklamou ani vlastnosti, díky kterým je možné vyčerpat vodu až do výšky devět metrů, stejně jako nechybí jistota toho, že lze během jedné jediné hodiny přečerpat až 15 000 litrů vody. Určitě potěší i možnost potopení čerpadla do hloubky osmi metrů, stejně jako to, že si při čerpání hravě poradí s pevnými nečistotami o průměru až 3,5 centimetru. Drobným negativem může být vyšší hmotnost, která činí 5,5 kilogramu. To je však pouze drobnost, kterou většina lidí snadno oželí.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Bydlio.cz

Štítky: nářadí, zahrada, studna

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Bydlio.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Bydlio.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Bydlio.cz.

Z dalších webů vybíráme