Reklamní pozice premium odkaz

Tipy na nářadí – kalové čerpadlo 1/2

Tipy na nářadí – kalové čerpadlo 1/2

Ilustrační foto

Fieldmann FVC 2001-EC

Praktické a hlavně lehké ponorné čerpadlo, které je určené k čerpání vody v objemu až 5 000 litrů za jednu hodinu. Poradí si samozřejmě i se znečištěnou vodou, přičemž velikost pevných částí by neměla přesahovat pět milimetrů. Maximální výtlak tohoto kalového čerpadla je 5 metrů, přičemž maximální hloubka jeho ponoru činí celkem 6 metrů. Jeho předností je určitě i praktický plovákový spínač, který umožní nastavení krajních mezí v souvislosti s hladinou vody. V souvislosti s tím je možné toto čerpadlo nastavit tak, aby automaticky sepnulo, nebo naopak vypnulo při dosažení určité hladiny vody, ve které čerpáme.

Kalové čerpadlo Extol 414163 1100W

Levné, a přitom kvalitní kalové čerpadlo, které zaujme třeba maximální dopravní výškou, která činí velmi dobrých 11 metrů. Předností je ale i maximální velikost pevných částí, které mohou být až 35 milimetrů. Jak už napovídá sám název kalového čerpadla, výkon motoru je 1 100 W. Díky tomu není problém během jedné hodiny přečerpat až 16 500 litrů vody. Pokud se podíváme na několik dalších vlastností, zaujme hmotnost lehce přesahující 5 kilogramů, stejně jako šířka ve výši 24 centimetrů díky čemuž lze toto čerpadlo hravě umístit třeba do menších otvorů, jako mohou být ručně vrtané studny.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Bydlio.cz

Štítky: zahrada, nářadí

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Bydlio.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Bydlio.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Bydlio.cz.

Z dalších webů vybíráme