Reklamní pozice premium odkaz

Zahrada

zobrazit

Tipy na nářadí – kalové čerpadlo 2/2

Elpumps NEPTUN Přednosti tohoto kalového čerpadla jsou jasné. Je to nízká hmotnost, dobrá kvalita, ale i celkem ucházející výkon, který je 800 W. Pokud se podíváme na několik hlavních vlastností, musíme se zaměřit především na tyto konkrétní: ·        … »

Tipy na nářadí – kalové čerpadlo 1/2

Fieldmann FVC 2001-EC Praktické a hlavně lehké ponorné čerpadlo, které je určené k čerpání vody v objemu až 5 000 litrů za jednu hodinu. Poradí si samozřejmě i se znečištěnou vodou, přičemž velikost pevných částí by neměla přesahovat pět milimetrů.… »

Tipy na nářadí – štěpkovač na dříví 2/2

Bosch AXT 25 TC Tato značka není žádným nováčkem a naplno to ukazuje i v tomto segmentu. A to hned několika inovacemi. Tyto štěpkovače na dříví totiž zaujmou novým systémem s označením Turbine Cut. Ten zajistí velmi rychlé drcení materiálu… »

Tipy na nářadí – štěpkovač na dříví 1/2

VeGA LSG 2812 Tento štěpkovač na dříví zaujme především svým výkonem, který činí celých 2 800 W. Dále nabídne i bezpečnostní vlastnosti, jako je třeba kvalitní elektronická ochrana proti přetížení, stejně jako nechybí motorová brzda. V rámci jeho… »

Nákup pokojové rostliny - na co si dát pozor

Pokojových rostlin existuje velké množství druhů. My jsme se v dnešním článku zaměřili na ty nejčastěji kupované. Na co si dát při jejich nákupu pozor, abyste "nesplakali nad výdělkem"? Nákup orchidejí Pohlídejte si hlavně zdraví kořenů a listů.… »

zobrazit

Z dalších webů vybíráme