Reklamní pozice premium odkaz

Vhodné alarmy do bytu 2/2

Vhodné alarmy do bytu 2/2

Ilustrační foto

iGET Security M2B

Jedinečný alarm do bytu, a to takového, který chcete ochránit skutečně na maximum. Je dokonalou volbou hlavně do prostorných bytů, o velkých dispozicích. A to vše proto, že v rámci tohoto zabezpečovacího systému není jakýkoliv problém jak s tím, že se může připojit až 7 drátových čidel, tak dokonce s tím, že se může připojit až 99 čidel bezdrátových. Centrální jednotka zaujme tím, že má displej, kde se zobrazuje vše potřebné. Má dále možnost jak zasílání krátkých textových zpráv, tak má také možnost toho, že lze prostřednictvím ní telefonovat.


Infračervená alarmová sada ALAPIR

Jednoduchá a velmi vyhledávaná alarmová sada, která se hodí méně náročným uživatelům, kteří však mají v plánu chránit svůj byt. Hlavním unikátem jsou zde jednotky doplněné pohybovým senzorem, ke kterým jsou k dispozici také dálkové ovladače. Pokud dojde k detekci pohybu, automaticky a také okamžitě se spustí hlasitá siréna. Pozitivem tohoto alarmu do bytu je také možnost všestranné montáže v podstatě kamkoliv. A to třeba na zeď, což umožní praktický držák, stejně jako není jakýkoliv problém například s instalací na desku stolu do pracovny, nebo do jiného jakkoliv rizikového místa, které může v interiéru být.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Bydlio.cz

Štítky: bydlení, zabezpečení

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Bydlio.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Bydlio.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Bydlio.cz.

Z dalších webů vybíráme