Reklamní pozice premium odkaz

Vhodné alarmy do bytu 1/2

Vhodné alarmy do bytu 1/2

Ilustrační foto

Bezdrátový GSM alarm Evolveo Sonix

Unikátní a velmi oblíbený alarm do bytu, stejně jako do domu, který nabízí inteligentní zabezpečení majetku. Ona unikátnost a inteligence spočívá v tom, že má i velmi dobrou obranu proti sabotáži. Velkým plusem je také bezdrátová technologie, která zajistí pohodlnou instalaci. Jednotlivá čidla poté komunikují s centrální jednotkou a ta upozorní na cokoliv zvláštního. Následně dojde k tomu, že alarm odešle SMS zprávu o daném stavu, a to až na 5 čísel. Všechny tyto pozitiva jsou dobrým důvodem pro pořízení, a to ať už chcete ochránit různý majetek, třeba:


·         V domě

·         V bytě


·         V kanceláři

iGET SECURITY M3

Inteligentní domovní GSM alarm, který zaujme tím, jaké možnosti dokáže přinášet. Mezi klíčové patří třeba možnost napojení IP kamer, stejně jako nechybí možnost spínat řízené zásuvky, či zapojit další příslušenství. Lákadlem je také snadné ovládání a nastavení, a to jak přímo osobně, tak prostřednictvím aplikací v operačním systému Android, tak i v operačním systému iOS. Velkou výhodou je i možnost celkově všestranného použití v různých objektech, kam se umístí jednotlivá čidla komunikující s touto jednotkou.c

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Bydlio.cz

Štítky: bydlení, zabezpečení

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Bydlio.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Bydlio.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Bydlio.cz.