Reklamní pozice premium odkaz

Tipy na nářadí – aku šroubovák 2/2

Tipy na nářadí – aku šroubovák 2/2

Ilustrační foto

Fieldmann FDS 1012-A

Tento akumulátorový šroubovák na první pohled zaujme svou otočnou rukojetí, která nabídne celkem dvě polohy. Lákadlem je také nízká hmotnost, která činí jenom půl kilogramu. Součástí je Li-ion baterie, která nabídne jak dobrou výdrž, tak nabíjení za 3 – 5 hodin. Jeho stav ukazuje praktický indikátor. Dále aku šroubovák Fieldmann FDS 1012-A nabídne také praktické LED osvětlení, stejně jako snadnou výměnu bitů rychloupínacím sklíčidlem, nebo možnost zpětného chodu. Co u tohoto šroubováku chybí, to je možnost plynulého nastavení otáček.


Aku šroubovák Hitachi DS12DVF3

Známá značka, která u tohoto aku šroubováku ukazuje, že má co nabídnout. Praktická rukojeť Soft Grip usnadní práci a elektrická brzda zajistí celkově vyšší efektivitu práce. Šroubovák se pyšní také dvourychlostním převodem, stejně jako možnost nastavení levého nebo pravého chodu, s přesným výběrem utahovacího momentu. Zajímavostí je také hák nastavitelný v pěti pozicích, a to s konkrétním místem pro bit. Velkým lákadlem pro častou práci je také doba nabíjení, která je jenom třicet minut. Negativem může naopak být absence možnosti využít funkci příklepového vrtání.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Bydlio.cz

Štítky: nářadí

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Bydlio.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Bydlio.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Bydlio.cz.

Z dalších webů vybíráme