Reklamní pozice premium odkaz

Tipy na nářadí – aku šroubovák 1/2

Tipy na nářadí – aku šroubovák 1/2

Ilustrační foto

Aku šroubovák Bosch GSB 18-2 LI

Kvalitu značky Bosh není třeba dlouze rozebírat. A potvrzuje ji i tento aku šroubovák. Jeho velkou předností je to, že se jedná o nejlehčí model ve své třídě, jelikož váží jenom 1,5 kilogramu. To zajistí jednoduchou manipulaci i práci. Pozitivem je také dvoustupňová planetová převodovka určená pro výkonné šroubování, stejně jako vrtání. A to například do materiálů, jako je:


·         Dřevo
·         Kov
·         Zdivo


Velkou výhodou je také jedinečná lithium-iontová baterie, která díky unikátní technologii dokáže nabídnout životnost, která je až o 400 procent delší, než je zvykem. Praktičnost vrtačky dále podpoří i světlo pro osvětlení pracovního prostoru.

Bosch GSB 10,8-2 LI

Aku kombinovaný šroubovák, který se podobně jako předchozí model také pyšní jedním zajímavým unikátem. A to takovým, že jde o jeden z nejkratších modelů na trhu. Kromě kvalitní převodovky zaujme také stejně špičková baterie, doplněná o indikátor stavu nabíjení. Dále nechybí ani ochrana jednotlivých článků Bosh. Lákadlem může být také brzda motoru využitelná při skutečně přesné práci, stejně jako možnost plynulého nastavení otáček, zpětný chod, nebo i možnost využití aku šroubováku na příklepové vrtání.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Bydlio.cz

Štítky: nářadí

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Bydlio.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Bydlio.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Bydlio.cz.

Z dalších webů vybíráme