Reklamní pozice premium odkaz

Čeho se vyvarovat při výběru stavební firmy 2/2

Čeho se vyvarovat při výběru stavební firmy 2/2

Ilustrační foto

Certifikace, vyhlášky a autorizace

Jsou práce, které může dělat kdokoliv. Jsou ale práce, které může vykonávat jenom odborník. Jedná se třeba o činnosti, které souvisí s elektřinou, nebo také s plynem. Při výběru stavební firmy si tedy ověřte, zda ona sama, nebo její subdodavatelé mají potřebné certifikace, ale i vyhlášky, nebo další dokumenty, které ji opravňují k výkonu určitých prací. Jedině tak máte jistotu, že bude vše provedeno správně.


Roli hraje také cena

Ta dnes pro mnoho lidí hraje největší roli. Nutno ale říci, že to nejlevnější rozhodně nemusí být také to nejlepší. Je to dáno tím, že když je firma až podezřele levná, je to problém. Dá se předpokládat, že bude ošizena kvalita práce, nebo i použité materiály. Prvotní úspora se tak v budoucnu projeví spíše jako výraznější větší výdaj. Podezřele levné firmy nejsou to pravé.

Vždy se smlouvou

Podání ruky sice má určitou váhu, ale při výběru stavební firmy raději dejte na tištěnou podobu smluv. Budete tak mít jistoty, že vše bude skutečně v takové kvalitě a v takovém provedení, jak vy sami požadujete.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Bydlio.cz

Štítky: stavba

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Bydlio.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Bydlio.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Bydlio.cz.

Z dalších webů vybíráme