Reklamní pozice premium odkaz

Čeho se vyvarovat při výběru stavební firmy 1/2

Čeho se vyvarovat při výběru stavební firmy 1/2

Ilustrační foto

Pozor na reference

Každá stavební firma o sobě tvrdí, že je ta nejlepší a že je skutečným odborníkem. Vy byste na taková tvrzení neměli dát. Tomu je třeba se při výběru stavební firmy vyvarovat. Na co je totiž třeba se zaměřit, to jsou rozhodně reference. Je více než jasné, že firma s těmi pozitivními bude dobrá. A kde je můžete hledat? Třeba:


·         Na webu firmy
·         V různých diskusních fórech
·         U vašich známých


Zjistěte, zda zvládne to, co požadujete

Ne všechny stavební firmy dokážou realizovat všechny požadavky vás jako klientů. Pokud ne, může to pro vás znamenat nutnost hledání dalších řemeslníků. Při výběru stavební firmy tedy hleďte na to, aby buď sama zvládla všechno, co potřebujete, nebo aby to byla ona sama, kdo si zajistí odborníky, které budou dané činnosti zpracovávat jako subdodávku, a to přirozeně a výhradně jenom na její odpovědnost.

Pozor také na zkušenosti

Ty souvisí hlavně s tím, jak dlouho daná firma již na trhu existuje a kolik má za sebou konkrétních zakázek. Pokud se specializuje hlavně na to, co potřebujete i vy, máte jistotu, že s ohledem na pracovní postup a materiál bude vše v pořádku. Pokud naopak budete prvním zákazníkem firmy v rámci určitých prací, je mnohem lepší zvolit jinou stavební firmu, než se stát takzvaným pokusným králíkem.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Bydlio.cz

Štítky: stavba

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Bydlio.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Bydlio.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Bydlio.cz.

Z dalších webů vybíráme