Reklamní pozice premium odkaz

Vybíráme řemeslníka 3/3

Vybíráme řemeslníka 3/3

Ilustrační foto

Cena řemeslníka

Nízká cena za práci řemeslníka může být až podezřelá, ale zase se může jednat o začínajícího řemeslníka, který si tak chce přilákat klientelu. To zase s sebou nese riziko, že všechnu práci dobře nezastane, ale to může být mladý řemeslník, tak ale i ten starší. Takže je potřeba volit na základě i jiných kritérií, než je pouze cena. Nejdůležitější je kvalita.

Reklamace práce řemeslníka

Dobrý řemeslník by měl být schopný kvalitně vyřešit také reklamaci zákazníka. Jestliže se staví odmítavě ke každé reklamaci, pak je jistě něco v nepořádku. Pokud si stěžuje více lidé, je to krajně podezřelé a takového řemeslníka raději nevolit.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Bydlio.cz

Štítky: opravy, stavba

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Bydlio.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Bydlio.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Bydlio.cz.

Z dalších webů vybíráme