Reklamní pozice premium odkaz

Vybíráme řemeslníka 2/3

Vybíráme řemeslníka 2/3

Ilustrační foto

Reference na internetu

Internet je v současnosti mocná zbraň a prakticky je zde možné najít cokoli. Proto je zde na mnoho řemeslníků také dostatečné množství recenzí. A co více – jestliže je někdo nespokojený, pak informaci velice rád předá dál a varuje tak ostatní. To je i důvod pro pracovníky, aby si své práce opravdu dobře vedli, protože negativní reklama jim může vzít mnoho potenciálních zákazníků.

Internetové stránky a prezentace

Každý řemeslník nemusí mít webovou prezentaci, nebo webové stránky. To je možná i chyba, jelikož mnoho lidí stále hledá řemeslníky a jiné pracovníky pomocí internetu. Jestliže ale mají dost práce díky známým a dobré reputaci, pak není potřeba mít. I přesto je ale dobré mít alespoň vizitku na internetu. Pokud už řemeslník webové stránky má, je potřeba se jim věnovat. Je lepší žádné než špatně vytvořené, a hlavně se špatnými údaji. Je potřeba tam mít aktuální kontaktní údaje a ideální ceník i ukázku práce.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Bydlio.cz

Štítky: stavební materiály, stavba

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Bydlio.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Bydlio.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Bydlio.cz.

Z dalších webů vybíráme