Reklamní pozice premium odkaz

Stavba a zahrada

další > poslední »
zobrazit

Víte, jak zabezpečit zahradní domek a chatu před zimou? Povíme vám jak na to.

Zahradní chaty, chatky, chalupy a zahradní domky v zahrádkářský oblastech je třeba před nástupem zimy zazimovat a důkladně zabezpečit. Podívejme se jak na to. Jestliže má vaše chata ústřední vytápění, je třeba topení vypustit a nechat… »

Vybíráme řemeslníka 3/3

Cena řemeslníka Nízká cena za práci řemeslníka může být až podezřelá, ale zase se může jednat o začínajícího řemeslníka, který si tak chce přilákat klientelu. To zase s sebou nese riziko, že všechnu práci dobře nezastane, ale to může být mladý řemeslník,… »

Vybíráme řemeslníka 2/3

Reference na internetu Internet je v současnosti mocná zbraň a prakticky je zde možné najít cokoli. Proto je zde na mnoho řemeslníků také dostatečné množství recenzí. A co více – jestliže je někdo nespokojený, pak informaci velice rád předá… »

Vybíráme řemeslníka 1/3

Jak hledat vhodného řemeslníka Každou práci v domě, nebo kolem něj si každý nemůže udělat sám. A to z několika důvodů. Každopádně poptávka pro kvalitní řemeslné práce je, a tak i vyhledat dobrého pracovníka je složité. Nicméně není to… »

Jak získat soukromí i v panelovém domě?

Bydlení v paneláku po sametové revoluci ztratilo punc příjemného bydlení, často ovšem neoprávněně. To potvrzuje i trend posledních několika let, kdy ceny panelových bytů dramaticky rostou a je o ně velký zájem. Přesto to nic nemění… »

Vhodné alarmy do bytu 2/2

iGET Security M2B Jedinečný alarm do bytu, a to takového, který chcete ochránit skutečně na maximum. Je dokonalou volbou hlavně do prostorných bytů, o velkých dispozicích. A to vše proto, že v rámci tohoto zabezpečovacího systému není… »

Vhodné alarmy do bytu 1/2

Bezdrátový GSM alarm Evolveo Sonix Unikátní a velmi oblíbený alarm do bytu, stejně jako do domu, který nabízí inteligentní zabezpečení majetku. Ona unikátnost a inteligence spočívá v tom, že má i velmi dobrou obranu proti sabotáži. Velkým… »

další > poslední »
zobrazit

Z dalších webů vybíráme