Reklamní pozice premium odkaz

Stavba a zahrada

další > poslední »
zobrazit

Vhodné alarmy do bytu 2/2

iGET Security M2B Jedinečný alarm do bytu, a to takového, který chcete ochránit skutečně na maximum. Je dokonalou volbou hlavně do prostorných bytů, o velkých dispozicích. A to vše proto, že v rámci tohoto zabezpečovacího systému není… »

Vhodné alarmy do bytu 1/2

Bezdrátový GSM alarm Evolveo Sonix Unikátní a velmi oblíbený alarm do bytu, stejně jako do domu, který nabízí inteligentní zabezpečení majetku. Ona unikátnost a inteligence spočívá v tom, že má i velmi dobrou obranu proti sabotáži. Velkým… »

Čeho se vyvarovat při výběru stavební firmy 2/2

Certifikace, vyhlášky a autorizace Jsou práce, které může dělat kdokoliv. Jsou ale práce, které může vykonávat jenom odborník. Jedná se třeba o činnosti, které souvisí s elektřinou, nebo také s plynem. Při výběru stavební firmy si tedy ověřte,… »

Čeho se vyvarovat při výběru stavební firmy 1/2

Pozor na reference Každá stavební firma o sobě tvrdí, že je ta nejlepší a že je skutečným odborníkem. Vy byste na taková tvrzení neměli dát. Tomu je třeba se při výběru stavební firmy vyvarovat. Na co je totiž třeba se zaměřit, to jsou rozhodně… »

Tipy na nářadí – kalové čerpadlo 2/2

Elpumps NEPTUN Přednosti tohoto kalového čerpadla jsou jasné. Je to nízká hmotnost, dobrá kvalita, ale i celkem ucházející výkon, který je 800 W. Pokud se podíváme na několik hlavních vlastností, musíme se zaměřit především na tyto konkrétní: ·        … »

Tipy na nářadí – kalové čerpadlo 1/2

Fieldmann FVC 2001-EC Praktické a hlavně lehké ponorné čerpadlo, které je určené k čerpání vody v objemu až 5 000 litrů za jednu hodinu. Poradí si samozřejmě i se znečištěnou vodou, přičemž velikost pevných částí by neměla přesahovat pět milimetrů.… »

Tipy na nářadí – aku šroubovák 2/2

Fieldmann FDS 1012-A Tento akumulátorový šroubovák na první pohled zaujme svou otočnou rukojetí, která nabídne celkem dvě polohy. Lákadlem je také nízká hmotnost, která činí jenom půl kilogramu. Součástí je Li-ion baterie, která nabídne jak dobrou výdrž,… »

další > poslední »
zobrazit