Reklamní pozice premium odkaz

Vhodné krby bez komínu do bytu 2/2

Vhodné krby bez komínu do bytu 2/2

Ilustrační foto

KRATKI DELTA 2

Elegantní krb, který je určený jak do bytů, tak je možné ho použít i v domech, nebo třeba v nebytových prostorech. Zde se díky černému plechu a práškové barvě bude za všech okolností skvěle vyjímat. Stačí jej jenom zavěsit na zeď. Samozřejmostí je i bezpečnost krbu, stejně jako to, že jako palivo je používán biolíh. Ten dokáže vytvořit nejenom velmi krásné plameny, podobné hoření dřeva, ale dokáže zajistit i to, že bude krb interiér lehce ohřívat. To vše s jistotou, že se není třeba bát případných zplodin.

TRISTAR DF-6500

Velmi zajímavý biokrb, který pokud něčím zaujme, tak to jsou především jeho celkem kompaktní rozměry. Je poměrně malý, což znamená, že ho lze umístit i do menších bytů. Zaujme ale i svou konstrukcí, jelikož je určený k tomu, aby byl postavený, nikoliv zavěšený. Díky tomu se tak může stát celkem zajímavou dekorací do celé řady míst. Vyrobený je z kvalitní nerezové oceli, stejně jako nechybí tvrzené sklo, které přispívá bezpečnosti a zároveň je určené i jako zajímavý dekorační prvek. Tím je však například také přístroj určený k uhašení ohně, který je součástí balení krbu.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Bydlio.cz

Štítky: bydlení, byt, krb, dům

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Bydlio.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Bydlio.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Bydlio.cz.

Z dalších webů vybíráme