Reklamní pozice premium odkaz

Vhodné krby bez komínu do bytu 1/2

Vhodné krby bez komínu do bytu 1/2

Ilustrační foto

KRATKI Golf

Velmi zajímavý produkt, který můžeme zahrnout do sekce krby bez komínu. Je vhodný jak do rodinných domů, tak i do bytů. Rozhodně zaujme svým designem, který je spojený s řadou krásných a dokonale čistých linií. Dále nesmíme zapomínat také na jeho velkou bezpečnost při hoření, nebo i na to, že má nízkou spotřebu. Jeho šířka je necelých 65 centimetrů a jeho výška je 37 centimetrů. I díky tomu se zaručeně stane velmi dobrým doplňkem interiéru. Umístění je snadné a jednoduché, jelikož ho pouze zavěsíte na vaši zeď, na požadované místo.

G21 Fire Classic

Moderní a stylový krb bez komínu, který dokáže klasický oheň dokonale nahradit. A to jak s ohledem na možnost pozorování plamenů, tak i s ohledem na teplo, které dokáže tento krb vytvářet. Jedná se o provedení, které je elektrické, díky čemuž tento produkt nabídne pochopitelně i mnoho funkcí. Mezi ty patří třeba to, že si lze vybrat z celé řady různých efektů, stejně jako není problém volit i intenzitu osvětlení. Díky tomu je interiér zajímavě prozářený a díky kvalitnímu výkonu ho lze také celkem dobře vytápět. Když se podíváme na další přednosti, tak nechybí:

·         Jednoduché zapojení do elektřiny

·         Ochrana proti přehřátí

·         Ovládání na dálku

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Bydlio.cz

Štítky: bydlení, krb

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Bydlio.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Bydlio.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Bydlio.cz.

Z dalších webů vybíráme