Reklamní pozice premium odkaz

Co se může hodit do obývacího pokoje

Co se může hodit do obývacího pokoje

Ilustrační foto

Obývací pokoj je místnost, ve které většina lidí tráví nejvíce času, pomineme-li ložnici a spánek. Přečtěte si několik tipů, co byste si do obýváků mohli pořídit.

Podlahové topení

Podlahové topení není v dnešní době žádný přepych, ale velmi komfortní a dostupná věc. Díky němu je v místnosti velmi příjemná teplota a vyhnete se chladu od nohou. Navíc se může instalovat pouze lokálně, tedy není nutné ho dávat do celého obýváku. Nemluvě o tom, že nepotřebujete plynové vytápění, protože podlahové topení je k dispozici i elektrické.

Rolety

Venkovní rolety vám umožní obývací pokoj ochránit před přehřátím, ale také omezují tepelné ztráty. Zmínit musíme i schopnost dokonalého zatemnění, což se může hodit při sledování domácího kina.

Reproduktory

Ať již jste milovníci krásné hudby nebo filmového plátna, dokonalé ozvučení dokáže vytvořit dojem koncertu nebo návštěvy kinosálu. Proto při vybavování obývacího pokoje myslete na reproduktory. Ty můžou být viditelné a doplňovat vzhled ineriéru, nebo je můžete někam ukrýt. 

Krbová kamna

Krbová kamna dodají obýváku zcela jinou a perfektní atmosféru. Přitom nemusí být ani zapnutá a můžou sloužit jako dekorace. Ale když už je budete mít, byla by škoda s nimi netopit a nekochat se plameny. A pokud nemáte komín, nevadí. K dispozici jsou skvělé imitace plápolajícího ohně na elektřinu.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Bydlio.cz

Štítky: bydlení, obývací pokoj

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Bydlio.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Bydlio.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Bydlio.cz.

Z dalších webů vybíráme