Reklamní pozice premium odkaz

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat obývací pokoj 2/2

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat obývací pokoj 2/2

Ilustrační foto

Police a knihy v obývacím pokoji

I když příliš nečtete, měly by být knihy samozřejmou součástí vašeho interiéru. Rozhodně je neschovávejte, jelikož i jejich obaly mohou na první pohled zaujmout. Nebojte se experimentovat a zvolte designově zajímavé police, na které knihy umístěte.

Zjistíte, že klasická knihovna je už dávno pasé a hitem je především snaha experimentovat. A co když si pořídíte další knihu? Není nic jednoduššího, než přimontovat další polici právě na vaši zeď.

Dekorace jsou základ

Nemusí to být nutně jenom suvenýry z dovolené, nebo různé dárky, které jste dostali třeba od svých blízkých. Dekorace můžete primárně i koupit. A to je cesta, kterou doporučujeme nejvíce. Hitem jsou dnes dominantní možnosti, které můžete umístit na police, ale třeba i jenom volně do prostoru. Navíc není nutné dané dekorace dále využívat.

Například velká váza nemusí být nutně plná květin, jelikož může být i prázdná. Stejně tak může být vhodnou dekorací třeba designový svícen. Co je dnes také hitem, to je určitě pravidlo toho, že více dekorací pohromadě udělá zajímavější dojem. I na toto myslete, pokud budete svůj obývací pokoj vylepšovat.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Bydlio.cz

Štítky: obývací pokoj

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Bydlio.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Bydlio.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Bydlio.cz.

Z dalších webů vybíráme