Reklamní pozice premium odkaz

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat obývací pokoj 1/2

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat obývací pokoj 1/2

Ilustrační foto

Začněte textilem

Bytový textil je rozhodně sortimentem, který má v rámci bytů své nezastupitelné místo. Pokud toužíte vyšperkovat obývací pokoj, rozhodně na něho nezapomínejte. Co bude jasně dominovat? Určitě by to měly být různé barevné polštáře, které se budou perfektně hodit třeba i na váš gauč. Možností je mnoho. Hitem jsou:

· Pestré barvy

· Lesklé provedení

· Chlupatý materiál

Stejně tak nezapomínejte ani na klasiku v podobě závěsů. Ty, kromě své praktické funkce, rozhodně nadchnou i svou estetickou funkcí. A to s ohledem na to, že vypadají opravdu skvěle, pokud se rozhodnete zvolit pestřejší a výraznější barvy.

Mezi nejnovější trendy, jak vyšperkovat obývací pokoj, patří i nutnost oživit stěny

Primárně by to měla být zajímavá barva, která je krokem číslo jedna. Stěny by ale rozhodně neměly zůstat jenom tak prázdné, jelikož to působí velmi nudně a nevábně. Vaším cílem by měla být snaha o jejich maximální obohacení o celou řadu dalších různorodých prvků. Pokud se na několik z nich podíváme, mohou dominovat četné obrazy – primárně láká hlavně moderní styl. Chybět nemusí ani zrcadla, stejně jako jsou zajímavým prvkem také hodiny, nebo samolepky na zeď. Vhodnou kombinací bude váš obývák vyšperkovaný k dokonalosti.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Bydlio.cz

Štítky: obývací pokoj

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Bydlio.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Bydlio.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Bydlio.cz.

Z dalších webů vybíráme