Reklamní pozice premium odkaz

Obývací pokoj

zobrazit

Vhodné krby bez komínu do bytu 2/2

KRATKI DELTA 2 Elegantní krb, který je určený jak do bytů, tak je možné ho použít i v domech, nebo třeba v nebytových prostorech. Zde se díky černému plechu a práškové barvě bude za všech okolností skvěle vyjímat. Stačí jej jenom zavěsit na… »

Vhodné krby bez komínu do bytu 1/2

KRATKI Golf Velmi zajímavý produkt, který můžeme zahrnout do sekce krby bez komínu. Je vhodný jak do rodinných domů, tak i do bytů. Rozhodně zaujme svým designem, který je spojený s řadou krásných a dokonale čistých linií. Dále nesmíme zapomínat… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat obývací pokoj 2/2

Police a knihy v obývacím pokoji I když příliš nečtete, měly by být knihy samozřejmou součástí vašeho interiéru. Rozhodně je neschovávejte, jelikož i jejich obaly mohou na první pohled zaujmout. Nebojte se experimentovat a zvolte… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat obývací pokoj 1/2

Začněte textilem Bytový textil je rozhodně sortimentem, který má v rámci bytů své nezastupitelné místo. Pokud toužíte vyšperkovat obývací pokoj, rozhodně na něho nezapomínejte. Co bude jasně dominovat? Určitě by to měly být různé barevné polštáře,… »

Co se může hodit do obývacího pokoje

Obývací pokoj je místnost, ve které většina lidí tráví nejvíce času, pomineme-li ložnici a spánek. Přečtěte si několik tipů, co byste si do obýváků mohli pořídit. Podlahové topení Podlahové topení není v dnešní době žádný přepych, ale velmi… »

zobrazit

Z dalších webů vybíráme