Reklamní pozice premium odkaz

Novinky

zobrazit

Víte, jak zabezpečit zahradní domek a chatu před zimou? Povíme vám jak na to.

Zahradní chaty, chatky, chalupy a zahradní domky v zahrádkářský oblastech je třeba před nástupem zimy zazimovat a důkladně zabezpečit. Podívejme se jak na to. Jestliže má vaše chata ústřední vytápění, je třeba topení vypustit a nechat… »

Chytrý dům je žhavým trendem současnosti. Víte, jak vlastně funguje?

Chytrá domácnost už dávno není záležitostí budoucnosti. Pomalu si začíná nacházet své nezaměnitelné místo i u nás. Podívejme se, jak může vaše chytrá domácnost fungovat v praxi. Automatizovaná domácnost je sestavena ze zařízení, která lze na dálku… »

Vybíráme řemeslníka 3/3

Cena řemeslníka Nízká cena za práci řemeslníka může být až podezřelá, ale zase se může jednat o začínajícího řemeslníka, který si tak chce přilákat klientelu. To zase s sebou nese riziko, že všechnu práci dobře nezastane, ale to může být mladý řemeslník,… »

Vybíráme řemeslníka 2/3

Reference na internetu Internet je v současnosti mocná zbraň a prakticky je zde možné najít cokoli. Proto je zde na mnoho řemeslníků také dostatečné množství recenzí. A co více – jestliže je někdo nespokojený, pak informaci velice rád předá… »

Na čem si dát záležet při zařizování nového bytu

Zařizování nového bytu je radost i starost. Právě proto by ovšem výsledek této snahy měl přinést dlouhodobou spokojenost všech obyvatel bytu. My vám nyní poradíme, čemu určitě věnovat dostatek pozornosti. Kuchyně – říká se, že láska prochází žaludkem… »

Vybíráme řemeslníka 1/3

Jak hledat vhodného řemeslníka Každou práci v domě, nebo kolem něj si každý nemůže udělat sám. A to z několika důvodů. Každopádně poptávka pro kvalitní řemeslné práce je, a tak i vyhledat dobrého pracovníka je složité. Nicméně není to… »

Vybíráme advokáta 3/3

Cena nemusí zajistit kvalitu Také rozhodně neplatí to, že čím je cena za advokáta vyšší, tím poskytnutá služba bude lepší. Obvykle je pravdou, že nejlepší advokáti si nechávají účtovat vysoké částky za služby, ale také je možno získat renomovanou službu… »

Vybíráme advokáta 2/3

Kde najít advokáta Je několik možností, jak najít dobrého advokáta. Cesta přes doporučení je jednou z těch dobrých a spolehlivých. Dále je to samozřejmě i hledání na internetu a recenze, které se objevují. Také existují seznamy, které… »

Vybíráme advokáta 1/3

Doporučení jako ideální reklama Hledat advokáta bez předešlé zkušenosti není obvykle jednoduchá cesta. Je to zejména pro to, že pokud se v branži jedinec nepohybuje, nezná ani okolnosti, nemá známé, takže je to cesta pro něj složitější. Ale rozhodně… »

Jak získat soukromí i v panelovém domě?

Bydlení v paneláku po sametové revoluci ztratilo punc příjemného bydlení, často ovšem neoprávněně. To potvrzuje i trend posledních několika let, kdy ceny panelových bytů dramaticky rostou a je o ně velký zájem. Přesto to nic nemění… »

Vhodné alarmy do bytu 2/2

iGET Security M2B Jedinečný alarm do bytu, a to takového, který chcete ochránit skutečně na maximum. Je dokonalou volbou hlavně do prostorných bytů, o velkých dispozicích. A to vše proto, že v rámci tohoto zabezpečovacího systému není… »

Vhodné alarmy do bytu 1/2

Bezdrátový GSM alarm Evolveo Sonix Unikátní a velmi oblíbený alarm do bytu, stejně jako do domu, který nabízí inteligentní zabezpečení majetku. Ona unikátnost a inteligence spočívá v tom, že má i velmi dobrou obranu proti sabotáži. Velkým… »

Vhodné krby bez komínu do bytu 2/2

KRATKI DELTA 2 Elegantní krb, který je určený jak do bytů, tak je možné ho použít i v domech, nebo třeba v nebytových prostorech. Zde se díky černému plechu a práškové barvě bude za všech okolností skvěle vyjímat. Stačí jej jenom zavěsit na… »

Jak ušetřit u domu nebo chalupy?

Zaručených tipů na úspory energií je k dispozici celá řada. Některé z nich vymyslí každý sám, na jiné je možné načerpat inspiraci v internetových článcích zaměřených na toto téma. V následujícím textu se některé z nich dozvíte. Spotřeba… »

Vhodné krby bez komínu do bytu 1/2

KRATKI Golf Velmi zajímavý produkt, který můžeme zahrnout do sekce krby bez komínu. Je vhodný jak do rodinných domů, tak i do bytů. Rozhodně zaujme svým designem, který je spojený s řadou krásných a dokonale čistých linií. Dále nesmíme zapomínat… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat kuchyni 2/2

Dokonalý vzhled a lesk nepodceňujte Kdy vypadá vaše kuchyně nejlépe? Je to ve chvíli, kdy je dokonale čistá a uklizená. Je jasné, že primárně je prostorem pracovním, ale i ten je třeba udržovat. Pokud dáte všechny věci, kam patří, stejně… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat kuchyni 1/2

Veselé barvy a vzory nezklamou nikdy Pokud se vám vaše kuchyně zdá příliš nudná a obyčejná, není nic jednoduššího, než ji vyšperkovat zajímavými barvami. Právě ty dokážou celý prostor dokonale oživit. Barvy lze využívat skutečně různorodě a fantazii… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat jídelnu 2/2

Vyměňte současný jídelní set Vznikala vaše jídelna postupně a tak to nyní vypadá, že je zde každá část z jiné doby a každý kus nábytku z jiného materiálu? Pokud ano, je nejvyšší čas na výměnu. Naše rada, jak vyšperkovat jídelnu, se tedy týká… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat jídelnu 1/2

Moderní servírovací pomůcky I když mluvíme o jídelně ve vašem bytě nebo domě, rozhodně to neznamená, že zde nemůžete myslet na skutečný styl a komfort při servírování. Co máme na mysli? Různorodé servírovací pomůcky, které můžete znát hlavně… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat koupelnu 2/2

Žebříkový radiátor je jasný trend Mezi praktické rady, jak vyšperkovat koupelnu musí bezesporu patřit i prvek, kterým je žebříkový radiátor. Celá řada různých typů dnes existuje ve skutečně velmi moderním, mnohdy dokonalém nerezovém provedení. Díky… »

zobrazit