Reklamní pozice premium odkaz

Novinky

zobrazit

Vhodné alarmy do bytu 2/2

iGET Security M2B Jedinečný alarm do bytu, a to takového, který chcete ochránit skutečně na maximum. Je dokonalou volbou hlavně do prostorných bytů, o velkých dispozicích. A to vše proto, že v rámci tohoto zabezpečovacího systému není… »

Vhodné alarmy do bytu 1/2

Bezdrátový GSM alarm Evolveo Sonix Unikátní a velmi oblíbený alarm do bytu, stejně jako do domu, který nabízí inteligentní zabezpečení majetku. Ona unikátnost a inteligence spočívá v tom, že má i velmi dobrou obranu proti sabotáži. Velkým… »

Vhodné krby bez komínu do bytu 2/2

KRATKI DELTA 2 Elegantní krb, který je určený jak do bytů, tak je možné ho použít i v domech, nebo třeba v nebytových prostorech. Zde se díky černému plechu a práškové barvě bude za všech okolností skvěle vyjímat. Stačí jej jenom zavěsit na… »

Vhodné krby bez komínu do bytu 1/2

KRATKI Golf Velmi zajímavý produkt, který můžeme zahrnout do sekce krby bez komínu. Je vhodný jak do rodinných domů, tak i do bytů. Rozhodně zaujme svým designem, který je spojený s řadou krásných a dokonale čistých linií. Dále nesmíme zapomínat… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat kuchyni 2/2

Dokonalý vzhled a lesk nepodceňujte Kdy vypadá vaše kuchyně nejlépe? Je to ve chvíli, kdy je dokonale čistá a uklizená. Je jasné, že primárně je prostorem pracovním, ale i ten je třeba udržovat. Pokud dáte všechny věci, kam patří, stejně… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat kuchyni 1/2

Veselé barvy a vzory nezklamou nikdy Pokud se vám vaše kuchyně zdá příliš nudná a obyčejná, není nic jednoduššího, než ji vyšperkovat zajímavými barvami. Právě ty dokážou celý prostor dokonale oživit. Barvy lze využívat skutečně různorodě a fantazii… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat jídelnu 2/2

Vyměňte současný jídelní set Vznikala vaše jídelna postupně a tak to nyní vypadá, že je zde každá část z jiné doby a každý kus nábytku z jiného materiálu? Pokud ano, je nejvyšší čas na výměnu. Naše rada, jak vyšperkovat jídelnu, se tedy týká… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat jídelnu 1/2

Moderní servírovací pomůcky I když mluvíme o jídelně ve vašem bytě nebo domě, rozhodně to neznamená, že zde nemůžete myslet na skutečný styl a komfort při servírování. Co máme na mysli? Různorodé servírovací pomůcky, které můžete znát hlavně… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat koupelnu 2/2

Žebříkový radiátor je jasný trend Mezi praktické rady, jak vyšperkovat koupelnu musí bezesporu patřit i prvek, kterým je žebříkový radiátor. Celá řada různých typů dnes existuje ve skutečně velmi moderním, mnohdy dokonalém nerezovém provedení. Díky… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat koupelnu 1/2

Využívejte praktické boxy I když je vaše koupelna malá, rozhodně to neznamená, že se vám do ní nic nevejde. Je tomu právě naopak. Pokud budeme konkrétní, tak prvním tipem, jak vyšperkovat koupelnu, jsou různé boxy. Na mysli máme především ty textilní,… »

Čeho se vyvarovat při rekonstrukci koupelny 2/2

Bez revizí nepřebírejte Pokud jsou práce definitivně hotové, nezapomínejte také na to, že v souvislosti s předáním byste měli trvat i na několik velmi důležitých revizí. Jedná se hlavně o revizní zprávu spojenou s elektřinou, stejně jako s plynem.… »

Čeho se vyvarovat při rekonstrukci koupelny 1/2

Správný zhotovitel je základ Ne každý jednotlivec, nebo ne každá firma je v souvislosti s rekonstrukcí koupelny dobrou volbou. Vyvarujte se situacím, kdy se necháte zlákat hlavně nízkou cenou, přičemž výsledná kvalita rozhodně nebude takovou, jakou požadujete.… »

Čeho se vyvarovat při výběru stavební firmy 2/2

Certifikace, vyhlášky a autorizace Jsou práce, které může dělat kdokoliv. Jsou ale práce, které může vykonávat jenom odborník. Jedná se třeba o činnosti, které souvisí s elektřinou, nebo také s plynem. Při výběru stavební firmy si tedy ověřte,… »

Čeho se vyvarovat při výběru stavební firmy 1/2

Pozor na reference Každá stavební firma o sobě tvrdí, že je ta nejlepší a že je skutečným odborníkem. Vy byste na taková tvrzení neměli dát. Tomu je třeba se při výběru stavební firmy vyvarovat. Na co je totiž třeba se zaměřit, to jsou rozhodně… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat obývací pokoj 2/2

Police a knihy v obývacím pokoji I když příliš nečtete, měly by být knihy samozřejmou součástí vašeho interiéru. Rozhodně je neschovávejte, jelikož i jejich obaly mohou na první pohled zaujmout. Nebojte se experimentovat a zvolte… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat obývací pokoj 1/2

Začněte textilem Bytový textil je rozhodně sortimentem, který má v rámci bytů své nezastupitelné místo. Pokud toužíte vyšperkovat obývací pokoj, rozhodně na něho nezapomínejte. Co bude jasně dominovat? Určitě by to měly být různé barevné polštáře,… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat ložnici 1/2

Zkuste potisk stěny ložnice Prázdné stěny nemusí v ložnici působit příliš dobře. Proto je ideální se jich zbavit. Jak na to? Ideální volbou jsou rozhodně samolepky na zeď. Jedná se o řešení, které dnes existuje v mnoha provedeních. A to… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat dětský pokoj 2/2

Dekorací je i úložný box Má vaše dítě obrovské množství hraček a vy je již nemáte kam dávat? Pokud ano, můžete dětský pokoj vyšperkovat i úložnými prostory. I když to na první pohled vypadá pouze jako klasická praktická cesta, opak… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat dětský pokoj 1/2

Originální koberec Podlahová krytina je v dětském pokoji základem. Klasikou by měl být zcela určitě koberec, který nabídne nejenom odolnost a pohodlnost, ale také originalitu. Pokud hledáte rady, jak vyšperkovat dětský pokoj, rozhodně doporučujeme… »

Tipy na nářadí – kalové čerpadlo 2/2

Elpumps NEPTUN Přednosti tohoto kalového čerpadla jsou jasné. Je to nízká hmotnost, dobrá kvalita, ale i celkem ucházející výkon, který je 800 W. Pokud se podíváme na několik hlavních vlastností, musíme se zaměřit především na tyto konkrétní: ·        … »

zobrazit