Reklamní pozice premium odkaz

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat ložnici 1/2

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat ložnici 1/2

Ilustrační foto

Zkuste potisk stěny ložnice

Prázdné stěny nemusí v ložnici působit příliš dobře. Proto je ideální se jich zbavit. Jak na to? Ideální volbou jsou rozhodně samolepky na zeď. Jedná se o řešení, které dnes existuje v mnoha provedeních. A to ať už jde o různé velikosti, různé barvy, nebo třeba motivy. Jelikož jde o ložnici, kde je třeba cítit se dobře, doporučíme spíše neutrální motivy, kam se mohou řadit například oblíbené stromy, nebo květiny. Že jde o velmi dobrou volbu, dokazuje i několik následujících pozitiv, kam se řadí:

· Nízká cena
· Skvělý vzhled
· Snadné nalepení svépomocí

Fotografie stále letí

Své stěny můžete v ložnici vylepšit i jinak, než pomocí samolepky. Využijte k tomu vaše fotografie. Mohou to být fotografie například z dovolených, ze zajímavých událostí, stejně jako se může jednat třeba i o fotografie ze zajímavých výletů.

Dominovat by měly fotky vaší rodiny. Rozmanitost jednotlivých rámečků, které dnes můžete pořídit, je skutečně velká. Rázem vytvoříte na svých stěnách skutečně zajímavou koláž, a zároveň budete stále se svými nejbližšími. Dokonalá a levná forma, jak vyšperkovat ložnici k naprosté dokonalosti.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Bydlio.cz

Štítky: ložnice

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Bydlio.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Bydlio.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Bydlio.cz.

Z dalších webů vybíráme