Reklamní pozice premium odkaz

Vychytávky do kuchyně

Vychytávky do kuchyně

Ilustrační foto

Zařizujete nebo rekonstruujete kuchyni? Přečtěte si, co by se vám mohlo hodit.

Drtič kuchyňského odpadu

Drtič dokáže pořádně zmasakrovat všemožné kuchyňské zbytky. Nejedná se o samostatný přístroj, který by zbytečně zabíral místo. Lze ho umístit jako součást kuchyňského dřezu.

Páková baterie se sprchou

U kuchyňského dřezu je velmi šikovná vytahovací baterie na hadici. Pohodlně s ní můžete natočit hrnec plný vody nebo kýbl na umytí podlahy. Přepínaní na sprchu je zase šikovné při umývání dřezu, což platí i o již zmínění hadici.

Speciální šuplíky na tříděný odpad

Moderní kuchyně mají různé vychytávky na odpad. Snažte se vybírat takovou, která umožňuje třídění odpadu již rovnou při vysunutí zásuvky na odpadky. Je to určitě pohodlnější, než aby se vám válely tašky s tříděným odpadem po skříňkách nebo dokonce po bytu.

Vyšší zídka

Pokud si uděláte v kuchyni zídku, nezapomeňte ji udělat dostatečně vysokou. Nemusí se jednat o mrakodrap, ale lidé sedící u stolu by přes ní neměli vidět na případný nepořádek na kuchyňské desce.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Bydlio.cz

Štítky: kuchyně, vychytávky

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Bydlio.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Bydlio.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Bydlio.cz.

Z dalších webů vybíráme