Reklamní pozice premium odkaz

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat kuchyni 2/2

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat kuchyni 2/2

Ilustrační foto

Dokonalý vzhled a lesk nepodceňujte

Kdy vypadá vaše kuchyně nejlépe? Je to ve chvíli, kdy je dokonale čistá a uklizená. Je jasné, že primárně je prostorem pracovním, ale i ten je třeba udržovat. Pokud dáte všechny věci, kam patří, stejně jako odstraníte veškerou špínu a všechny části kuchyně dokonale naleštíte, můžete si být jista opravdu dokonalým vzhledem, který zaujme nejenom vás, ale i vaši rodinu i každou návštěvu. Také nezapomeňte na to, že tato rada, jak vyšperkovat kuchyni, vás nic nestojí. Jenom trochu vašeho času, který bude k úklidu nezbytný.

Přidejte něco živého

V kuchyni to žije a toho byste se měli také držet. Pokud budeme konkrétní, tak máme na mysli inspiraci spojenou s tím, že do kuchyně přidáte něco živého. Sice to mohou být klasické květiny, ale ty se mnohem více hodí spíše do obývacího pokoje. Pokud jde totiž o kuchyni, tak zde by měly dominovat hlavně živé bylinky. Jaké mohou být ty nejlepší? Třeba bazalka, oregano, stejně jako tymián. Pěstovat ale můžete i další živé produkty, které ve vaší kuchyni využijete. Hitem jsou třeba i drobné chilli papričky, nebo celá řada dalších menších rostlin, které využijete jako skvělá přírodní dochucovadla.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Bydlio.cz

Štítky: kuchyně

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Bydlio.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Bydlio.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Bydlio.cz.

Z dalších webů vybíráme