Reklamní pozice premium odkaz

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat kuchyni 1/2

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat kuchyni 1/2

Ilustrační foto

Veselé barvy a vzory nezklamou nikdy

Pokud se vám vaše kuchyně zdá příliš nudná a obyčejná, není nic jednoduššího, než ji vyšperkovat zajímavými barvami. Právě ty dokážou celý prostor dokonale oživit. Barvy lze využívat skutečně různorodě a fantazii se v podstatě meze nekladou. Pokud se podíváme na několik tipů, rozhodně mohou zaujmout:

·         Zajímavé barvy stěn
·         Barevné závěsy a jiný bytový textil
·         Originální barevné kuchyňské doplňky

Zapomínat ale nemusíte ani na různorodé vzory, ideálně v podobě různých motivů jídla. I toto je cesta, jak kuchyni dokonale vyšperkovat.

Zkuste nové materiály

Klasické dřevo a jeho imitace už moc nefrčí. Proto zkuste moderní materiály. Hitem je například lesk. A v tomto provedení můžete mít ve své kuchyni provedeny jednotlivé skříňky. Také zapomeňte na klasický dřez, jelikož hitem poslední doby jsou například granitové dřezy, které nejenom dobře vypadají, ale jsou i kvalitní. Pokud mluvíme o dalších materiálech, je lákadlem třeba nerez v kombinaci s jednotlivými spotřebiči, jako je mikrovlnná trouba, stejně jako klasický sporák, nebo třeba i moderní kávovar. I to jsou cesty, jak po materiálové stránce kuchyni vylepšit.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Bydlio.cz

Štítky: kuchyně

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Bydlio.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Bydlio.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Bydlio.cz.

Z dalších webů vybíráme