Reklamní pozice premium odkaz

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat jídelnu 2/2

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat jídelnu 2/2

Ilustrační foto

Vyměňte současný jídelní set

Vznikala vaše jídelna postupně a tak to nyní vypadá, že je zde každá část z jiné doby a každý kus nábytku z jiného materiálu? Pokud ano, je nejvyšší čas na výměnu. Naše rada, jak vyšperkovat jídelnu, se tedy týká výměny hlavní části, tedy samotného stolu a židlí. Pokud budete vybírat jednotlivě, je třeba myslet na celkovou výšku, a to jak stolu, tak i židle. Dbát je třeba také na volbu správného materiálu, který by spolu měl lehce souviset. Dnes už nejsou problém kompletní jídelní sety, díky čemuž koupíte stůl s potřebným počtem židlí v jednotném a dokonalém designu.

Textil je základ

Cestou, jak vyšperkovat jídelnu i celkem levně, je také využití textilu. Na mysli máme především bytový textil. Ideální je využít kvalitního ubrusu, kdy je ideální volbou rozhodně ten bílý. Na něho může následně přijít i jakékoliv barevnější provedení. Na co také nezapomínat, to jsou například i ubrousky, ideálně také textilní, které tak dodají vaší jídelně mnohem luxusnější vzhled. Pokud ji chcete vyšperkovat opravdu velmi originálně, nezapomínejte například ani na možnost pořízení textilních potahů na židle. I toto může být v dnešní době velký hit.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Bydlio.cz

Štítky: jídelna

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Bydlio.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Bydlio.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Bydlio.cz.

Z dalších webů vybíráme