Reklamní pozice premium odkaz

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat jídelnu 1/2

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat jídelnu 1/2

Ilustrační foto

Moderní servírovací pomůcky

I když mluvíme o jídelně ve vašem bytě nebo domě, rozhodně to neznamená, že zde nemůžete myslet na skutečný styl a komfort při servírování. Co máme na mysli? Různorodé servírovací pomůcky, které můžete znát hlavně z restaurací, což ale neznamená, že nemohou být spojeny s tipem, jak vyšperkovat jídelnu. Pokud si potrpíte na správné stolování, jsou dokonce nezbytností, kterou ohromíte jakoukoliv návštěvu. Co se může hodit primárně? My doporučujeme třeba:

·         Patrové tácy
·         Stojany na víno
·         Kyblík na šampaňské

Nezapomeňte na příborník

Pokud máte ve svém interiéru jídelnu, je v podstatě zbytečné, abyste měli věci spojené s ní umístěné v kuchyni. Mohou být umístěny přímo v prostorách jídelny. Budete tak mít jistotu, že vám budou vždy po ruce. A kde je mít? V tomto případě vám pomohou stylové příborníky a kredence, kterými vaši jídelnu zaručeně dokonale vylepšíte. Dnes platí, že lze vybírat z celé řady různorodých možností. A to třeba s ohledem na to, když máte zájem jít cestou moderní a nadčasovou, tak samozřejmě i v případě, kdy je vaším cílem spíše rustikální styl. Ten se může dokonale hodit hlavně do jídelen třeba na vaší chalupě.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Bydlio.cz

Štítky: jídelna

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Bydlio.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Bydlio.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Bydlio.cz.

Z dalších webů vybíráme