Reklamní pozice premium odkaz

Kuchyně a jídelna

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat kuchyni 2/2

Dokonalý vzhled a lesk nepodceňujte Kdy vypadá vaše kuchyně nejlépe? Je to ve chvíli, kdy je dokonale čistá a uklizená. Je jasné, že primárně je prostorem pracovním, ale i ten je třeba udržovat. Pokud dáte všechny věci, kam patří, stejně… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat kuchyni 1/2

Veselé barvy a vzory nezklamou nikdy Pokud se vám vaše kuchyně zdá příliš nudná a obyčejná, není nic jednoduššího, než ji vyšperkovat zajímavými barvami. Právě ty dokážou celý prostor dokonale oživit. Barvy lze využívat skutečně různorodě a fantazii… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat jídelnu 2/2

Vyměňte současný jídelní set Vznikala vaše jídelna postupně a tak to nyní vypadá, že je zde každá část z jiné doby a každý kus nábytku z jiného materiálu? Pokud ano, je nejvyšší čas na výměnu. Naše rada, jak vyšperkovat jídelnu, se tedy týká… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat jídelnu 1/2

Moderní servírovací pomůcky I když mluvíme o jídelně ve vašem bytě nebo domě, rozhodně to neznamená, že zde nemůžete myslet na skutečný styl a komfort při servírování. Co máme na mysli? Různorodé servírovací pomůcky, které můžete znát hlavně… »

Rozhodněte se: Elektrický nebo plynový sporák 2/2

Plynový sporák Řešení, které využívá klasický zemní plyn, který je do daného sporáku zavedený. Ten se následně zapálí, vlivem čehož dochází k přípravě jídla v podstatě na přímém ohni. Dnes můžeme plynový sporák vybírat z celé řady typů, které se liší… »

Rozhodněte se: Elektrický nebo plynový sporák 1/2

Elektrický sporák Jedná se o typ sporáku, který ke své funkčnosti využívá výhradně jenom elektrickou energii. Může se jednat hned o tři varianty, ze kterých lze vybrat takovou, která bude vyhovovat nejvíce. Na trhu se nachází: Klasická elektrická… »

Rozhodněte se: elektrická nebo plynová trouba 2/2

Plynová trouba Jak už napovídá název, funguje plynová trouba tak, že je na její zahřátí používán zemní plyn. Její princip je takový, že podobně jako u sporáku, tak i zde najdeme jednotlivé hořáky. Ty se uvnitř trouby zapálí, díky čemuž dojde… »

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Z dalších webů vybíráme