Reklamní pozice premium odkaz

Čeho se vyvarovat při rekonstrukci koupelny 2/2

Čeho se vyvarovat při rekonstrukci koupelny 2/2

Ilustrační foto

Bez revizí nepřebírejte

Pokud jsou práce definitivně hotové, nezapomínejte také na to, že v souvislosti s předáním byste měli trvat i na několik velmi důležitých revizí. Jedná se hlavně o revizní zprávu spojenou s elektřinou, stejně jako s plynem. Chybět by neměly ani protokoly spojené s tlakovou zkouškou vody a kanalizací. To vše následně přijde vhod hlavně ve chvíli, kdy nastane problém. Daným dokumentem prokážete, že z pohledu zhotovitele bylo vše v pořádku.

Mějte o všem jasno už před započetím prací

Před rekonstrukcí je dobré si jasně uvědomit, co vše chcete a co vše očekáváte. Tyto požadavky sdělíte řemeslníkům a ten práci podle nich vykoná. Vyvarujte se tomu, že stále nebudete mít jasno a tak budete své požadavky v průběhu měnit. Nejenom, že to může být spojeno s finanční, ale také časovou náročností. Navíc se mohou objevit i dílčí práce, u kterých je třeba říci, že už nepůjdou jednoduše změnit.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Bydlio.cz

Štítky: opravy, rekonstrukce, koupelna

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Bydlio.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Bydlio.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Bydlio.cz.

Z dalších webů vybíráme