Reklamní pozice premium odkaz

Čeho se vyvarovat při rekonstrukci koupelny 1/2

Čeho se vyvarovat při rekonstrukci koupelny 1/2

Ilustrační foto

Správný zhotovitel je základ

Ne každý jednotlivec, nebo ne každá firma je v souvislosti s rekonstrukcí koupelny dobrou volbou. Vyvarujte se situacím, kdy se necháte zlákat hlavně nízkou cenou, přičemž výsledná kvalita rozhodně nebude takovou, jakou požadujete. Dále je dobré hledět na to, zda zhotovitel dokáže zvládnout, nebo zajistit i jednotlivé dílčí práce. Těmi je třeba:

·         Pokládka dlažby a obkladů
·         Instalatérské práce
·         Elektrikářské práce

Mějte vše na papíře

Je jasné, že s celou řadou řemeslníků se domlouváte jenom ústně. A to může znamenat problémy. A to jak v souvislosti s tím, že výsledek nemusí odpovídat vašim představám, tak třeba i v souvislosti s tím, že může dojít k tomu, že bude problém s případnou budoucí reklamací. Pokud se chcete vyvarovat problémům při rekonstrukci koupelny, rozhodně doporučujeme vše sepsat. Ideální volbou je smlouva o dílo.

Přípravy nedělejte na poslední chvíli

I když jde jenom o rekonstrukci koupelny, je třeba nejenom vyklidit daný prostor, ale je třeba počítat s tím, že se bude prášit v rámci celého vašeho bytu. Připravte se na to a schovejte vše, co by mohlo být citlivé na prach. Přípravy ale souvisí i s tím, že dáte na nástěnku domu informativní a omluvný leták spojený s tím, že rekonstruujete. Ani toto nenechte na poslední chvíli. Pokud bydlíte v domě, kde funguje SVJ, je třeba mít na paměti, že konkrétní předseda má mít možnost váš byt kontrolovat.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Bydlio.cz

Štítky: koupelna, rekonstrukce

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Bydlio.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Bydlio.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Bydlio.cz.

Z dalších webů vybíráme