Reklamní pozice premium odkaz

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat koupelnu 2/2

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat koupelnu 2/2

Ilustrační foto

Žebříkový radiátor je jasný trend

Mezi praktické rady, jak vyšperkovat koupelnu musí bezesporu patřit i prvek, kterým je žebříkový radiátor. Celá řada různých typů dnes existuje ve skutečně velmi moderním, mnohdy dokonalém nerezovém provedení. Díky tomu se v koupelně nachází na první pohled stylový designový prvek. Jeho unikátem je však také to, že dokáže v koupelně příjemně zatopit, a tak se není třeba obávat chladu, ani když zde nemáte zavedeno klasické topení. Posledním důvodem pro pořízení je také to, že na něm můžete snadno a efektivně například sušit ručníky.

Schovejte jednotlivé věci

Jak mít na první pohled skutečně dokonalou koupelnu? Zvládnete to tak, že ji vyšperkujete pomocí našeho unikátního návodu. Ten spočívá v tom, že řadu věcí celkem důmyslně schováte. A to tak, že vše zabudujete do niky. Pokud vše doplníte třeba závěsem, nikdo nemusí poznat, že se na daném místě nacházejí třeba spotřebiče, nebo cokoliv jiného. Tento krok je samozřejmě nutné realizovat nikoliv při klasických úpravách, ale je nutné ho realizovat hlavně ve chvíli, kdy se chystáte na náročnější rekonstrukci a právě ta je tou chvíli, kdy takové stavební úpravy nebudou jakýkoliv problém.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Bydlio.cz

Štítky: koupelna

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Bydlio.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Bydlio.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Bydlio.cz.

Z dalších webů vybíráme