Reklamní pozice premium odkaz

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat koupelnu 1/2

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat koupelnu 1/2

Ilustrační foto

Využívejte praktické boxy

I když je vaše koupelna malá, rozhodně to neznamená, že se vám do ní nic nevejde. Je tomu právě naopak. Pokud budeme konkrétní, tak prvním tipem, jak vyšperkovat koupelnu, jsou různé boxy. Na mysli máme především ty textilní, které lze jednoduše umístit:

·         Na stěny koupelny
·         Pod koupelnové skříňk
·         Na jednotlivé police

Jejich výhodou je zajímavý vzhled, díky čemuž se stanou elegantním doplňkem. Potěší ale i to, že do nich můžeme cokoliv uložit, stejně jako dokážou primárně nadchnout i tím, jak snadno je můžete složit, pokud je nepotřebujete.

Zkuste moderní nátěr

Co je dnes s většinou koupelen přímo spjaté? Jsou to rozhodně obklady, které dnes najdeme v podstatě v každé koupelně. Pokud nechcete jít touto cestou, a to třeba z důvodu, že se vám nelíbí, není to problém. Naše rada, jak vyšperkovat koupelnu, se týká toho, že na dané obklady jednoduše zapomenete. A co použijete místo nich? Nic, jenom klasikou zeď. Na ní bude patřit moderní voděodolný nátěr. Ten zajistí nejenom to, že stěna bude dokonale odolná vůči vlhkosti, ale zajistí i to, že můžete design stěny i celé koupelny volit přesně podle toho, jak sami zamýšlíte.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Bydlio.cz

Štítky: koupelna

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Bydlio.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Bydlio.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Bydlio.cz.

Z dalších webů vybíráme