Reklamní pozice premium odkaz

Koupelna

zobrazit

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat koupelnu 2/2

Žebříkový radiátor je jasný trend Mezi praktické rady, jak vyšperkovat koupelnu musí bezesporu patřit i prvek, kterým je žebříkový radiátor. Celá řada různých typů dnes existuje ve skutečně velmi moderním, mnohdy dokonalém nerezovém provedení. Díky… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat koupelnu 1/2

Využívejte praktické boxy I když je vaše koupelna malá, rozhodně to neznamená, že se vám do ní nic nevejde. Je tomu právě naopak. Pokud budeme konkrétní, tak prvním tipem, jak vyšperkovat koupelnu, jsou různé boxy. Na mysli máme především ty textilní,… »

Čeho se vyvarovat při rekonstrukci koupelny 2/2

Bez revizí nepřebírejte Pokud jsou práce definitivně hotové, nezapomínejte také na to, že v souvislosti s předáním byste měli trvat i na několik velmi důležitých revizí. Jedná se hlavně o revizní zprávu spojenou s elektřinou, stejně jako s plynem.… »

Čeho se vyvarovat při rekonstrukci koupelny 1/2

Správný zhotovitel je základ Ne každý jednotlivec, nebo ne každá firma je v souvislosti s rekonstrukcí koupelny dobrou volbou. Vyvarujte se situacím, kdy se necháte zlákat hlavně nízkou cenou, přičemž výsledná kvalita rozhodně nebude takovou, jakou požadujete.… »

Návod na opravu spár u dlažby nejenom v koupelně 2/2

Oprava uvolněné dlažby Někdy dojde k tomu, že se dlaždice v podlaze uvolní a začne se pohybovat. Toto viklání hlavně způsobuje nerovnost podkladu. Občas dojde k úplnému uvolnění podlahy. Oprava se vyžaduje ihned, aby se dlaždice nerozbila. Nejdříve vyndejte… »

Návod na opravu spár u dlažby nejenom v koupelně 1/2

Oprava spár dlažby sanitárním silikonem Vydrolení spár v dlažbě je nutné řešit ihned, aby nebyla ovlivněna životnost. K opravě můžete využívat sanitární silikon, kterým vyplňujete spáry. Tento druh oprav se však doporučuje jenom na místa, kde se dlažba… »

zobrazit

Z dalších webů vybíráme