Reklamní pozice premium odkaz

Dětské koberce s veselými motivy určitě vašim dětem udělají radost

Dětské koberce s veselými motivy určitě vašim dětem udělají radost

Ilustrační foto

Dříve nebo později přijde ve vaší rodině vhodný čas k tomu, abyste svému potomkovi zařídili vlastní pokoj. I když dosud spával s vámi v ložnici ve své dětské postýlce, je třeba ho postupně učit samostatnosti. Jak byste měli dětský pokoj zařídit a je lepší plovoucí podlaha, nebo koberec?

Dětské koberce přinášejí pohodlí

Kromě nábytku a ostatních doplňků, velmi podstatnou součástí dětského pokoje je podlaha. Zabírá totiž významnou plochu a je na zvážení každého rodiče, pro jakou podlahovou krytinu se rozhodne. Kromě plovoucí podlahy, která je velmi oblíbená kvůli svým praktickým užitným vlastnostem,  jsou to hlavně barevné dětské koberce, které hrají prim. Je to dáno i tím, že děti si velmi často na podlaze hrají, a koberec jim zaručí příjemné a měkké prostředí. Dobře izoluje od chladu i hluku, takže třeba v bytových domech ho určitě hodně oceníte, zvláště máte-li nevrlé sousedy, kterým vadí každý pohyb.

Jaký koberec do dětského pokoje vybrat?

Až budete vybírat vhodný dětský koberec, nejspíš vás napadne, pro jaký typ se vlastně rozhodnout. Sortiment je v tomto ohledu hodně pestrý. Určitě vám doporučíme koberec z umělého vlákna – například z polypropylenu. Nedrží se v něm roztoči a velmi dobře se udržuje v čistotě. Toto jsou dvě základní hlediska, které jistě oceníte. A kromě toho si můžete vybrat i zajímavý motiv. Nebo to necháte na svých dětech, ať si vyberou samy, a vy se zatím můžete dívat na to, jaká je nabídka běhounů.

Běhoun do pokoje pro děti? Proč ne

Nikde není napsáno, že koberec v dětském pokoji musí zakrývat celou plochu. Pokud svým dětem chcete připravit příjemné místo na hraní, určitě bude stačit pořídit jim kusové koberce nebo úzké běhouny se zajímavým motivem. Pokud je v místnosti hezká podlaha, je škoda ji skrývat.

Dáváte možnost svým dětem, aby si dětský koberec vybraly samy?

 

Reklamní článek

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: nej-koberce.cz

Štítky: bydlení, dětský pokoj, pr, koberec

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Bydlio.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Bydlio.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Bydlio.cz.

Z dalších webů vybíráme