Reklamní pozice premium odkaz

Finance a reality

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Vybíráme advokáta 3/3

Cena nemusí zajistit kvalitu Také rozhodně neplatí to, že čím je cena za advokáta vyšší, tím poskytnutá služba bude lepší. Obvykle je pravdou, že nejlepší advokáti si nechávají účtovat vysoké částky za služby, ale také je možno získat renomovanou službu… »

Vybíráme advokáta 2/3

Kde najít advokáta Je několik možností, jak najít dobrého advokáta. Cesta přes doporučení je jednou z těch dobrých a spolehlivých. Dále je to samozřejmě i hledání na internetu a recenze, které se objevují. Také existují seznamy, které… »

Vybíráme advokáta 1/3

Doporučení jako ideální reklama Hledat advokáta bez předešlé zkušenosti není obvykle jednoduchá cesta. Je to zejména pro to, že pokud se v branži jedinec nepohybuje, nezná ani okolnosti, nemá známé, takže je to cesta pro něj složitější. Ale rozhodně… »

Jak ušetřit u domu nebo chalupy?

Zaručených tipů na úspory energií je k dispozici celá řada. Některé z nich vymyslí každý sám, na jiné je možné načerpat inspiraci v internetových článcích zaměřených na toto téma. V následujícím textu se některé z nich dozvíte. Spotřeba… »

Potřebujete hypotéku na bydlení? Na co si dát při výběru pozor

Hypotéky na bydlení jsou již běžnou součástí financování koupě vlastního bytu. Pokud jste o tomto kroku začali uvažovat i vy, poradíme, na co si dát pozor. Úroková sazba Na výši úroky je potřeba si dát při výběru banky a hypotéky pozor.… »

Na co si dát pozor u realitních makléřů

Prodej nemovitostí přes realitní makléře je běžnou záležitostí. Přesto to neznamená, že byste si neměli dávat pozor. Jaké jsou nejčastější chyby a nedostatky, se kterými se lze setkat? Nedostatečné nebo upravené fotky Buďte obezřetní u předložených… »

Zdědili jste nemovitost? Jak probíhá vyřizování pozůstalosti u notáře - dokončení

Potřebné doklady pro vyřízení pozůstalosti u notáře K samotnému jednání se budou dokládat osobní údaje všech dětí zůstavitele či jiných dědiců. Uvede se jméno, příjmení, datum narození, rodné číslo, adresa, telefon. Doloží se případná závěť, doklady… »

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Z dalších webů vybíráme