Reklamní pozice premium odkaz

Co zkrášlí dětský pokoj

Co zkrášlí dětský pokoj

Ilustrační foto

S dětským pokojem si rodiče obvykle nejvíce vyhrají a investují do něj hodně peněz. Není se čemu divit, protože díte je obvykle nejcennější člen každé rodiny. Jaký by měl být dětský pokoj a co ho zkrášlí?

Dětský pokoj by měl splňovat kombinaci útulnosti, bezpečnosti a krásy. Přičemž právě slovo krása je symbolem pro celkový vzhled dětského pokoje. Ten by měl být takový, aby se v něm dítě cítilo dobře. K tomu vedle celkového uzpůsobení interiéru pomáhají i různé detaily. Mezi nejvíce oblíbené patří různé oblíbené postavičky nebo motivy.

Kresby nebo samolepky na zeď

V této souvislosti někteří rodiče volí vlastnoruční cestu, když stěny dětského pokoje pomalují hezkými obrázky. Ovšem ne každý na to má čas a také zručnost. Právě pro tyto případy jsou k dispozici zajímavé samolepky na zeď. Samolepky se nabízejí v různých velikostech a s mnoha zajímavými motivy.

Pro holčičky se hodí například samolepky s motivem kytiček, motýlků nebo dalších jemných obrázků. Pro holčičky a chlapečky jsou k dispozici různé zvířátka, které patří vůbec k těm nejoblíbenějším. Kluci mají rádi také autíčka.

Do dětského pokoje patří také plyšáci, ale neměli byste to s nimi přehánět. Za prvé to jsou velmi "schopné" lapače prachu a za druhé pokud je jich moc, může dětský pokoj působit kýčovitým dojmem. To malé dítě sice nevnímá, ale nezapomeňte, že tím utváříte i jeho vnímání o tom, jak by mělo bydlení vypadat.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Bydlio.cz

Štítky: dětský pokoj, samolepky

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Bydlio.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Bydlio.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Bydlio.cz.

Z dalších webů vybíráme