Reklamní pozice premium odkaz

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat dětský pokoj 2/2

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat dětský pokoj 2/2

Ilustrační foto

Dekorací je i úložný box

Má vaše dítě obrovské množství hraček a vy je již nemáte kam dávat? Pokud ano, můžete dětský pokoj vyšperkovat i úložnými prostory. I když to na první pohled vypadá pouze jako klasická praktická cesta, opak je v daném případě pravdou. Hitem jsou klasické boxy, tedy krabice, které však nabídnou bohaté možnosti velikostí, tvarů, stejně jako barev. Nebojte se být originální a zvolte to, co bude váš potomek doslova milovat. Hitem jsou ale i různé závěsné úložné vaky, kam není problém věci jednoduše uklidit během několika málo vteřin.

Klasika v podobě postele do dětského pokoje

Pokud si dětskou postel představujete stejně, jako tu vaši, je to velký omyl. Je totiž naším posledním tipem, jak vyšperkovat dětský pokoj. Dnešní moderní dětské postele totiž nabídnou různý designová provedení.

Ta pro malé holčičky může vypadat doslova jako postel pro panenky, nebo postele zámku. Pokud jde o malé kluky, nejsou nic výjimečného třeba postele, které mají vzhled závodních nebo jiných aut. To je ale jenom zlomek tipů, jelikož současný nábytkářský sortiment je v tomto směru více než bohatý.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Bydlio.cz

Štítky: dětský pokoj

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Bydlio.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Bydlio.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Bydlio.cz.

Z dalších webů vybíráme