Reklamní pozice premium odkaz

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat dětský pokoj 1/2

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat dětský pokoj 1/2

Ilustrační foto

Originální koberec

Podlahová krytina je v dětském pokoji základem. Klasikou by měl být zcela určitě koberec, který nabídne nejenom odolnost a pohodlnost, ale také originalitu. Pokud hledáte rady, jak vyšperkovat dětský pokoj, rozhodně doporučujeme právě u koberce jako takového začít. Nikoliv tak, že koupíte klasické provedení, které se hodí spíše do vaší ložnice, nebo do obývacího pokoje. Vašemu dítěti je třeba dopřát originální koberec. A jaký to může být? Motivů, které dnes existují, je celá řada. Pokud se podíváme na ty nejlákavější, patří sem:
· Mapa města
· Skákací panák
· Běžecká dráha

Vylepšete vzhled stěn

Zatímco v místnostech pro dospělé dominují třeba obrazy nebo fotografie, dětský pokoj a jeho vylepšení má zcela jiná pravidla. Děti milují barvy a toho je dobré se držet. Primárně je třeba zvolit originální, ale přesto raději světlejší odstíny na stěny celého pokoje. Jakmile barva zaschne, můžete popustit uzdu svému tvůrčímu umění a začít s jejich dokonalým vylepšováním.

Pokud si chcete ulehčit práci, existují oblíbené samolepky na zeď, třeba ve formě různých pohádkových a seriálových postav. Stejně tak můžete pořídit třeba i kousky originální tapety s podobným motivem. Co je také hitem, to jsou vlastní malby na stěny. A s nimi už může pomáhat právě i váš potomek.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Bydlio.cz

Štítky: dětský pokoj

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Bydlio.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Bydlio.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Bydlio.cz.

Z dalších webů vybíráme